Nebo, peklo... zem

Loading the player...
Priemerné hodnotenie: 1

Nebo, peklo... zem

Dráma

95 min., 2009

Réžia: Laura Siváková

Produkcia: Trigon production, s.r.o.

Producenti: Patrik Pašš

Scenár: Laura Siváková

Kamera: Peter Kelíšek, Martin Žiaran

Strih: Barbora Paššová

Zvuk: Petr Forejt, Ivan Horák

Hudba: Oskar Rózsa

Hrajú: Zuzana Kanócz, Bronislaw Wroclawski, Jiří Korn, Lukáš Latinák, Dagmar Bláhová, Juraj Šimko, Ivan Martinka,

Mladá baletka Klára má pred sebou úspešnú kariéru, keď spozná charizmatického päťdesiatnika. Vášnivý a zároveň bolestný vzťah umožní Kláre spoznať dve hraničné polohy lásky – NEBO i PEKLO, aby našla ZEM.

Môžeš sa utopiť, alebo vyplávať.

Muži utvárajú ženu ?

Klára má 22 rokov. Čaká ju úspešná kariéra baletky a angažmán v jednom z najlepších tanečných súborov na svete. Stačí tvrdo trénovať. Má dlhoročný vzťah s mladým a úspešným podnikateľom Tomášom.

 Sú šťastní.
 Klára si zraní nohu ...
 Klára je svedkom nevery svojho partnera ...
 Klára má rodinu, ktorá sa rozpadá ...
 Klára sa zamiluje !

Aj napriek tomu, že netuší, čo sa odohráva v hlave 54- ročného Rudolfa, ktorého opustila manželka a žije s 13- ročnou dcérou, celá sa ponorí do nového vzťahu. Hra na lásku a erotiku, na nedostupnosť a zodpovednosť, na „matku“ a milenku sa začína. V tomto novom svete nachádza Klára dávno stratené istoty, kariéra prestáva byť prioritou.

Všetko vyzerá ideálne...

Život však nikdy nie je ideálny, treba ním občas náročne preplávať, aby sme sa neutopili, aby nás neutopili. To časom zistí aj Laura a jej vývoj ako aj finále samotného príbehu ohromujúco prekvapí...

Ústredný motív filmu tvorí silný milostný príbeh. Film je rozprávaný z pohľadu mladej 22 ročnej baletky (Zuzana Kanócz). Mladí diváci sa s ňou môžu ľahko stotožniť a prejsť si spoločne s ňou všetky úskalia jej milostného života. Pre tých starších bude okrem toho zaujímavé sledovať aj nadstavbu príbehu, ktorou je prerod hlavnej hrdinky a jej vnútorné prežívanie jednotlivých situácií. Záver by mal byť výzvou pre každého.

Link IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1495883/

Link CSFD: http://www.csfd.cz/film/250422-nebe-peklo-zem/


SMS platba pre SR   SMS platba pre ČR
1 film/24 hodín 48 hodín 1 film/24 hodín 48 hodín
1 € 2 € 30 CZK 60 CZK
Objednať Objednať Objednať Objednať

Kliknutím na Objednať súhlasím so začatím poskytovania elektronického obsahu Kinocola pred uplynutím lehoty na odstúpenie od zmluvy. Udelením takéhoto súhlasu strácam právo na odstúpenie od zmluvy.


Podobné filmy


Kontaktujte nás

Partneri

FilmPark

Audiovizualny fond